Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'asyaha5_1'@'localhost' (using password: YES) in /home/asyaha52/public_html/www.avrasya-avm.com/shared/mysql_config.php on line 9

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /home/asyaha52/public_html/www.avrasya-avm.com/shared/mysql_config.php on line 10

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /home/asyaha52/public_html/www.avrasya-avm.com/shared/mysql_config.php on line 10
Avrasya Alışveriş Merkezi "Yerinde Alışveriş" Mobilya, Züccaciye, Ev Tekstili... Estore 15
  • Sosyal Medya:
 

Hakkımızda

Avrasya AVM, 1970'li yıllardan günümüze gelen Asya Halı A.Ş.'nin ortaklarının 1990'lı yıllardan itibaren gelecekteki tasarım ve modanın nasıl şekilleneceğini planlamalarının ürünüdür. Yaklaşık 10 yıllık olan bu plan 2007 yılında son halini aldı ve Avrupa ile Asya'nın birleşimi olan "Avrasya" markasıyla ortaya çıktı.

Bu çıkış bir evin A' dan Z' ye nasıl şekilleneceği, tepeden tırnağa nasıl döşeneceği fikriyle can buldu. Kuruluş hayalini gerçekleştirmek için bir evin ihtiyacı olan taşınır her şeyi bünyesine alarak Türkiye'nin ve dünyanın "en"lerini bir araya getirmeyi amaç edindi. Bu amacı gerçekleştirmek için gereken altyapı Asya Halı A.Ş. gibi halkın güvenini tam olarak kazanmış bir firmadan aldı ve büyük bir deneyimle işe başladı.

Bu deneyim ve güvenin temelinde "Siz memnun olana kadar biz memnun olamayız, işimizin işi çıktığı zaman başka işimiz yoktur" felsefesi yer aldı. Bu amaçla bireysel hizmeti en üstte tutmaya gayret etti.

Bugün Avrasya, halıdan perdeye, mobilyadan ev tekstiline, mutfaktan banyoya, beyaz eşyadan zücaciyeye, aydınlatmadan aksesuara ve yiyecek hizmetlerine değin geniş yelpazesiyle, gerek hazır gerek özel tasarımlarla taklit edilmesi güç bir firma konumuna gelmiştir.

Yaptığı iç ve dış dekorasyonlarla ve her türlü hizmeti bünyesinde planlayıp kurmaya kararlı yapısıyla bu firma gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Avrasya AVM sattığı her üründe müşterisine, o ürünü uzun yıllar kullanıp zaman geçtikçe daha da memnun kalacağının garantisini veren bir güçtür.

Bugün mağaza konseptinde her şeyi bir çatıda "her şey eviniz için" sloganıyla toplayan firma, işlerini yaklaşık 40.000 m2 alanda yürütmekte ve yakın gelecekte kalitesinden aldığı güçle daha da çok büyüyeceğinden hiç şüphe duymamaktadır.


GENEL MÜDÜR
ŞABAN ŞAHBAZ

 

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/asyaha52/public_html/www.avrasya-avm.com/shared/mysql_close.php on line 3