İade ve Garanti Şartları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Ürün iade süresi ne kadardır?

Mazeretsiz iade ve ürün değişimleri:
İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.İade edilecek ürün Kargo şirketine Faturası ile Teslim edilmelidir. Faturası bulunmayan hiç bir ürün iade alınmamaktadır. 14 gün boyunca ürünü istediğiniz zaman değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Ürün bedeli Ödeme yönteminiz ile aynı yoldan size iade edilir ya da  yerine ürün bedeli kadar avrasya-avm.com alışveriş çeki alabilirsiniz.

Ayıplı ürünler: Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün ayıplı olduğu kararı halımızı bize tekrar gönderilmesi halinde uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Bu süreden sonra karşılaşılan kusurlar garanti kapsamında değerlendirilecektir. Garanti süresi içerisinde karşılaştığınız problemler için 444 26 44 numaralı telefonumuzdan bilgi edinebilirsiniz.

Özel üretim ürünler: Sizin için özel olarak üretim yapılarak tarafınıza teslim edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.